EXTREO.PL

Portal o nowych technologiach i sprzęcie

ramki pod tablice rejestracyjne
Biznes i praca

Reklama pod tablicą rejestracyjną? To możliwe!

Dobrze skonstruowane materiały promocyjne mogą przynieść firmie same korzyści, związane przede wszystkim z ekspozycją jej nazwy oraz logotypu. Ważny okaże się jednak nie tylko sposób ich wykonania, ale również dystrybucja. Warto zadbać o wybór miejsc nietypowych, które jednak zapewniają wysoki potencjał reklamowy.

Kryteria te doskonale spełniają ramki pod tablice rejestracyjne. Choć może się wydawać, że nie zapewniają zbyt dużej powierzchni, na której znaleźć możne się reklama, jednak w rzeczywistości jest ona w zupełności wystarczająca.

Co może znaleźć się na takiej ramce? Przede wszystkim nazwa firmy, logotyp oraz hasło reklamowe. Warto dodać do tego także stronę internetową lub adres i dane kontaktowe. Jeśli zadbamy o przyjemną dla oka szatę graficzną, możemy liczyć na pozytywny efekt. Ten zaś związany jest ze zwróceniem uwagi na reklamę przez postronnych obserwatorów. Mowa tu zarówno o kierowcach, jak i przechodniach, którzy mijają pojazd zaparkowany na parkingu.

Warto podkreślić, że ramki tablicy rejestracyjnej występują również w wersjach 3D, które nie mogą wręcz pozostać niezauważone. Oczywiście warto zadbać o wysoką jakość druku, jak również użycie odpowiednich materiałów konstrukcyjnych. Uznane firmy zapewniają dostęp do ramek wykonanych z największą dbałością o szczegóły. Doskonale sprawdzą się nie tylko na samochodach osobowych, ale również na ciężarówkach, pojazdach dostawczych czy też na motocyklach. Możliwości promocyjne są więc bardzo szerokie.

Przeczytaj także:Czym zajmuje się diagnosta?