EXTREO.PL

Portal o nowych technologiach i sprzęcie

botoks na włosy
Porady

Botoks włosów i jego efekty

Lśniące zdrowe i odpowiednio nawilżone włosy to marzenie każdej kobiety. Na wyglądzie włosów zależy nam bardzo mocno ponieważ często mówi się, że włosy są naszą wizytówką. Niestety z uwagi na częste farbowanie i rozjaśnianie włosów, a także domowa pielęgnację przy użyciu wysokiej temperatury nie jesteśmy często w stanie dać naszym włosom to co najlepsze.

Botoks na włosy

Na szczęście istnieje wiele zabiegów które oferuje nam każdy dobry salon fryzjerski, mających na celu odbudowę oraz regenerację zniszczonych włosów. Jednym z takich zabiegów jest między innymi botoks na włosy. Zabieg ten nie ma za wiele wspólnego z tradycyjnym botoksem na twarz czy ciało. Jedyne co je łącz to faktycznie spektakularny efekt.  Botoks na włosy to przede wszystkim profesjonalny zabieg na włosy, którego celem jest ogólna poprawa stanu naszych włosów. Botoks na włosy z botoksem twarzy łączy jedynie efekt wygładzenia, w obu przypadkach wygładzenie to jest bardzo widoczne i spektakularne.  W przypadku włosów wygładzone są ich pasma, natomiast w przypadku twarzy dochodzi do wygładzenia zmarszczek.

Efekty botoksu na włosy

Jeżeli zabieg przeprowadzi dobry fryzjer jego efekty będą naprawdę spektakularne i pozostaną z nami na długo. Po botoksie włosy zmieniają się przede wszystkim wizualnie, stają się zdrowe, ale również  są lśniące delikatne w dotyku i łatwe w rozczesywaniu. W przypadku włosów farbowanych kolor może stać się dużo bardziej wyrazisty. Włosy układają się zdecydowanie lepiej, przestają się także puszyć i być trudne do ujarzmienia, a przy tym zwiększona jest ich objętość i powraca naturalny połysk. Co więcej zabieg ten jest zabiegiem nieinwazyjnym i bardzo bezpiecznym, a składniki odżywcze wnikają w głąb włosa powodując jego odżywienie, ale również ochronne przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Poznań jest miastem w którym z pewnością znajdziemy wielu profesjonalnych fryzjerów którzy za pomocą tej metody będą w stanie przywrócić naturalny zdrowy wygląd naszym włosom.