EXTREO.PL

Portal o nowych technologiach i sprzęcie

serum do rzęs
Porady

Jak mądrze korzystać z serum do przedłużanych rzęs? Podpowiadamy!

Masz zupełnie nowy zestaw nieskazitelnych przedłużanych rzęs i chcesz, aby wyglądały wspaniale przez 4 tygodnie lub dłużej. Pytanie jak je mądrze nawilżać? Czy potrzebujesz serum do rzęs? Odpowiedź brzmi: tak, naprawdę potrzebujesz serum do rzęs dla wrażliwych oczu.

Dlaczego serum do rzęs przedłużanych ma sens?

W ten sam sposób jak należy kondycjonować włosy po umyciu, tak samo należy kondycjonować rzęsy, aby pozostały miękkie i nawilżone. Tutaj prezentujemy kroki, które możesz zastosować, aby utrzymać rzęsy w idealnym kształcie aż do kolejnego uzupełnienia.

Zacznij od umycia twarzy i upewnienia się, że nie masz oleju ani makijażu na oczach. Ten następny krok jest bardzo ważny. Użyj swojego ulubionego bezolejowego środka do demakijażu, a następnie delikatnie umyj rzęsy szamponem im dedykowanym. Taka formuła została stworzona specjalnie dla osób noszących przedłużane rzęsy. Upewnij się, że Twoje rzęsy są czyste i suche – dopiero wtedy możesz przejść do następnego kroku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta.

Serum na przedłużone rzęsy – jak zrobić to dobrze?

Używając dedykowanej szczoteczki, ostrożnie rozczesz i rozdziel suche rzęsy. Nie ciągnij ani nie szarp, ponieważ może to uszkodzić naturalne rzęsy i wtedy odżywka do rzęs Revitalash efekty będą znacznie zmniejszone. Teraz nałóż odżywkę/serum – polecamy Revitalash Volumizing Primer bądź podobne produkty z tej serii. Warto rozejrzeć się po recenzjach tych produktów, a zrozumiesz, dlaczego to dobry wybór.

Więcej informacji: https://borgahale.com.pl/czy-sa-lepsze-sposoby-na-piekne-rzesy-niz-ich-lifting-lub-przedluzanie/

Nakładając odżywkę, zacznij od nasady rzęs i wykonuj ruchy zygzakowate lub okrężne, przechodząc od podstawy rzęs do końcówki. Odżywkę można nakładać również na dolne rzęsy, ponieważ one też potrzebują takiej pielęgnacji. Odczekaj 30 sekund między warstwami i ponownie nałóż na każdą parę rzęs. Dwie warstwy powinny wystarczyć. Powtarzaj ten proces codziennie rano i ponownie przed snem. Dbając o swoje rzęsy, przedłużysz żywotność tych przedłużonych. To pomaga również w utrzymaniu nawilżenia naturalnych rzęs. Tyle korzyści, a tylko jeden produkt – warto więc to wdrożyć do codziennej rutyny.