EXTREO.PL

Portal o nowych technologiach i sprzęcie

jak zostać data scientist
Biznes i praca

Szkolenia IT sposobem na zdobycie nowych umiejętności i pracy

Branża IT jest dosyć specyficzna i wymaga nieustannego rozwoju. Najlepiej o tym wiedzą wszystkie osoby, które już działają w branży oraz początkujący. A to dlatego, ponieważ nie jest łatwo znaleźć aktualne źródła wiedzy, które będą skuteczne i pozwolą sprostać wymaganiom pracodawców.

IT jako właściwy kierunek rozwoju

Zastanawiasz się jak zostać data scientist? A może chcesz poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę? W obu przypadkach odpowiedź jest ta sama i są nią szkolenia IT. Zainteresowanie szkoleniami online w ostatnich latach znacznie rośnie. Jednak teraz widoczny jest znaczący wzrost, który spowodowany jest występowaniem pandemii. Za jej przyczyną coraz więcej osób podejmuje decyzję, o przebranżowieniu się w wyniku czego poszukuje skutecznych źródeł wiedzy.

Jaką formę mają takie szkolenia i czego się nauczę?

Są to jedne z najczęstszych pytań z którymi na codzień stykają się organizatorzy kursów. Otóż szkolenia prowadzone są online, co stanowią dużą wygodę i bezpieczeństwo. Szkolenia prowadzone w wirtualnej klasie dają również duży komfort, ponieważ o dowolnym miejscu i porze mamy dostęp do materiałów edukacyjnych. Wykłady prowadzone są przez praktyków mających duże doświadczenie w danym sektorze IT, dzięki temu bez problemu opanujesz podstawy i pogłębisz swoją wiedzę o nowe doświadczenia. Cały program szkoleń przygotowany jest z myślą o kompleksowym przygotowaniu do egzaminu certyfikacyjnego, który odbywa się po zakończeniu kursu. Jego zdanie pozwala uzyskać certyfikat IT potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.