O firmie EXTREO

EXTREO (Dział Produkcji i Usług Elektronicznych)
34-326 Pietrzykowice, ul. Jaworowa 10
NIP: 553-202-90-99
REGON: 240491905


extreoto firma prywatna - należąca do  inżyniera Marcina Buławy. Z firmą współpracuje konstruktor / elektroakustyk - były właściciel śląskiej manufaktury  AMPLIX-AUDIO.

Elektroakustyk / konstruktor (we wczesnej młodości muzyk grający na gitarach, fortepianie i skrzypcach) - założyciel AMPLIX-AUDIO - ma w swym dorobku szereg wybitnych projektów, wśród których są między innymi: System stacjonarnego nagłośnienia sali widowiskowej MDK Koszutka w Katowicach (rok 1985), system nagłośnieniowy i studyjny Pałacu Młodzieży w Katowicach w latach 1984-85, komplet aparatury nagłaśniającej dla ZDK Kopalni Gottwald w Katowicach, zestaw nagłaśniający i zestawy muzyczne dla Klubu Studenckiego Marhout w Katowicach (1984). Firma AMPLIX-AUDIO sprzedawała własnej produkcji zestawy wzmacniająco-głośnikowe w sieci salonów RTV WPHW Katowice (w latach 1986-87) oraz z
realizowała wiele indywidualnych projektów w postaci jednostkowych urządzeń elektroakustycznych do instrumentów muzycznych, a także wykonywała domowe zestawy Hi-Fi dla melomanów z terenu Górnego Śląska. Firma AMPLIX-AUDIO wyprodukowała łącznie ponad 700 urządzeń elektroakustycznych.


Inżynier Marcin Buława jest specjalistą elektronikiem/elektrykiem z dużym doświadczenie w serwisowaniu urządzeń RTV oraz peryferiów komputerowych wraz z infrastrukturą sieci korporacyjnych. Jest również ekspertem w dziedzinie układów radionadawczych i elektrycznych układów sterowania.

Narodziny firmy EXTREO są skutkiem spontanicznej decyzji dwóch entuzjastów bliskiego ideałowi perfekcjonizmu w dziedzinie audio. Obydwaj liderzy są wytrawnymi melomanami i kolekcjonerami legendarnego sprzętu stereo... W naszych planach (zgodnie oświadczają) - jest tylko miejsce dla najbardziej wyrafinowanych projektów, których urzeczywistnienie zaowocuje perfekcją i pięknem dźwięku...


Zapraszamy Firmy i Osoby zainteresowane współpracą handlową z nami do zapoznania się z ogólnymi informacjami na ten temat... Więcej na stronie serwisu LIVETONE »